Нормативно-правова база

ВІЗИТНА КАРТА ПЕРЕДОВОГО ПЕДАГОГІЧНОГО ДОСВІДУ


Прізвище, ім’я,  по батьковіКулик Марія Василівна
Адреса досвіду (повна назва навчального закладу)Дунаєвецький ясла-садок № 2 «Пролісок», вул.Гагаріна 22, м.Дунаївці, Хмельницька обл. 32400
Фах: виховання в дошкільних установах       Посада:  вихователь
Освітньо-кваліфікаційний рівень: молодший спеціаліст
Педагогічний стаж: 17 років
Назва досвіду: Азбука діалектики в нетрадиційній роботі з казкою
Класифікація досвіду за темою та змістом: локальний
Класифікація досвіду за характером діяльності: раціоналізаторський
Суть та зміст досвіду: представлено систему роботи по нетрадиційній роботі з казкою з елементами використання теорії вирішення винахідницьких завдань.
Анотація досвіду: у роботі  подана серія мовних та художніх завдань, які реалізуються за певними темами з  використанням  теорії вирішення винахідницьких завдань. Розроблена система занять по нетрадиційній роботі з казкою для дітей молодшого дошкільного віку. 
Результативність:
1.      Робота «Азбука діалектики в нетрадиційній роботі з казкою» представлена на виставку передового педагогічного досвіду 2002 року.
2.      Журнал Дошкільне виховання 2002р № 12 - система занять «Нетрадиційна робота з казкою»
3.      Збірник теоретико – практичних статей «Дошкільна освіта в регіоні: проблеми, пошуки, досвід» ХОІППО -  стаття «Азбука діалектики в нетрадиційній роботі з казкою» 2002 рік
4.      Керівник ШПД по розвитку мовленнєвотворчих здібностей дошкільників з проблеми «Азбука діалектики в нетрадиційній роботі з казкою» 2006-2007н.р.
5.      Керівник ШПД з проблеми «Вплив сім’ї на дитину шляхом підвищення педагогічної культури батьків» 2007 – 2008 н.р.
6.      Обласна педагогічна виставка  «Освіта Хмельниччини на шляхах реформування» 2008р. Диплом ІІІ ступеня.
7.      Виставка передового педагогічного досвіду ХОІППО – «Група- родина – перший соціальний інститут дитини» 2011р.
8.      Газета «Дунаєвецький вісник» листопад 2012р. -  «Осінь в гості завітала»
9.      Участь у Фестивалі «Гармонія руху»  ХОІППО, подано матеріали родинного свята «Осінній ярмарок»,  листопад 2012р.
10.  Сертифікат про участь у семінарі «Дошкільна розвивальна технологія «Радість розвитку» Піроженко Т.О. (психолого-педагогічне проектування взаємодії дорослого з дитиною) м.Кам’янець – Подільський 2012р.
11.  Журнал «Дошкільне виховання» № 8 2013р. – конспект заняття для дітей молодшого дошкільного віку «В гостях у гончаря»
12.  Газета «Дунаєвецький вісник» січень 2013р. – «Як батьки в садочку господарювали»
13.  Всеукраїнський фестиваль дитячого театрального мистецтва – співучасник, вистава «Добра дівчинка»  лютий 2014р. Відзначено грамотою.
14.  Керівник Школи молодого педагога - дошкільника 2016 – 2017 н.р.
15.  Участь у VІІІ Міжнародному фестивалі педагогічних інновацій. «ТВВЗ в дитячому садку» червень 2016р.
16.  Участь у Всеукраїнському фестивалі огляду кращого досвіду з організації просвіти батьків вихованців дошкільних навчальних закладів «Джерело батьківських знань»
17.  Участь у конкурсі Інтернет порталу Краща групова кімната. Травень 2017р.
18.   Участь у конкурсі серед дитячих садочків на кращу великодню композицію мережі магазинів канцтоварів «Офіс центр» квітень 2017р


Відомості про вивчення досвіду: досвід вивчався вихователем - методистом Завальською А.М.,  досвід розглянуто і схвалено педагогічною радою  (листопад2002 року, протокол №2)  та на науково-методичній раді КУ ДРР «РМК» (протокол №4, листопад 2002 року)


Завідувачу КУ ДРР «РМК»
Козирській А.І.

Подання

Просимо розглянути досвід вихователя ДНЗ № 2 «Пролісок» Кулик Марії Василівни у зв’язку з атестацією на присвоєння педагогічного звання «вихователь-методист».
Досвід вихователя ДНЗ № 2  Кулик Марії Василівни «Азбука діалектики в нетрадиційній роботі з казкою» вивчався вихователем-методистом ДНЗ №2 «Пролісок» Завальською А.М.
Досвід Кулик М.В. розглянуто і схвалено педагогічною радою ДНЗ №2 «Пролісок» протокол № 2 від 28 листопада 2002р.

Голова педагогічної ради                                                    Г.Давиденко
Секретар                                                                                 А.ЗавальськаАнотація на роботу вихователя ДНЗ № 2 «Пролісок» Кулик Марії Василівни 

«Азбука діалектики в нетрадиційній роботі з казкою»
Кулик Марія Василівна розкриває вплив Теорії вирішення винахідницьких завдань на творчий розвиток дітей дошкільного віку. Розроблено систему роботи по нетрадиційній роботі з казкою,  серію мовних та художніх завдань, які реалізовуються за темами. Додатком до роботи є система занять для молодших дошкільників по нетрадиційній роботі з казкою та їх конспекти.
Робота має практичне значення і може використовуватися вихователями дошкільних навчальних закладів, методистами, батьками. 
Вихователь – методист                                  А.Завальська


Характеристика

вихователя Комунальної установи Центр розвитку дитини «Пролісок» Дунаєвецької міської ради Кулик Марії Василівни

Кулик Марія Василівна 04.08.1965 року народження. У 1985 році закінчила Хмельницьке педагогічне училище по спеціальності «Виховання в дошкільних установах». Педагогічний стаж  - 32 роки.
За час роботи у ЦРД «Пролісок» зарекомендувала себе як професійно-компетентний педагог. Виявляє високий рівень теоретичної підготовки, проявляє ґрунтовну професійну компетентність, досконало володіє педагогічним інструментарієм, забезпечує високу результативність, якість своєї праці, організовує освітньо-виховний процес відповідно до сучасних методичних вимог. Планує навчально-виховний процес з урахуванням результатів діагностики вихованців, запитів батьків.
          Виконуючи нормативно-правові документи в галузі дошкільної освіти, скеровує свою діяльність на якісне впровадження Базового компонента дошкільної освіти в Україні. Сприяє створенню умов для реалізації принципів гуманізації виховання, розвиваючого навчання, оптимізації навчально-виховного процесу, вдосконаленню процесів діагностики, планування освітнього процесу. Керується особистісно-орієнтованою моделлю навчання і виховання.
         Група – родина, створена Кулик М.В., є однією із структурних елементів закладу. Розробила матеріали групи, спільні заходи з батьками, організувала батьківський клуб «Сімейний вогник».          Постійно  обирає новітні форми роботи з дітьми. Її робота відзначається творчим підходом до проведення всіх педагогічних заходів, досконалою методикою, активною комунікативно-мовленнєвою діяльністю.
З 2016 року є керівником Школи молодого педагога - дошкільника.
У 2017 році отримала Диплом ІІІ ступеня обласного етапу Всеукраїнського фестивалю-огляду кращого досвіду з організації просвіти батьків вихованців ДНЗ/НВК «Джерело батьківських знань» (Наказ № 115-нн, від 18.09.2017р.).
У 2017р. приймала участь у обласній виставці передового педагогічного досвіду «Освіта Хмельниччини на шляху реформування». Творча робота «Вуличка, вуличка, як тебе зовуть…» (Місцеве краєзнавство у роботі з дошкільниками). Нагороджена Дипломом І ступеня.

У 2012 році отримала сертифікат учасника семінару міжнародного науково-методичного центру перспективного педагогічного досвіду Дошкільна розвивальна технологія «Радість розвитку» Піроженко Т.О. (Психолого-педагогічне проектування взаємодії дорослого з дитиною)
Кулик Марія Василівна серйозно і відповідально ставиться до покладених на неї обов’язків та доручень. Постійно працює над підвищенням свого професійного рівня, зокрема, шляхом участі в роботі семінарів – практикумів, педагогічних рад, методичних тижнів.
       Вихователь працює у тісній взаємодії з сім’єю. Користується заслуженою повагою серед колег та батьківської громадськості. Відзначається загальною культурою, моральними якостями, що служать прикладом для наслідування.Завідуюча ЦРД «Пролісок»                        Михальська А.А.
Немає коментарів:

Дописати коментар